bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 listopada 2021
  • wyświetleń: 1166

Świąteczne zestawy prezentowe dla mamy

Materiał partnera:

Święta to czas radości, chwil spędzanych z bliskimi, jak również podarunków. Chcąc obdarować wyjątkowym prezentem mamę, warto poznać najciekawsze pomysły prezentowe. Poniżej przedstawiamy propozycje świątecznych prezentów.

Whitpress


Świąteczny dzień w SPAIdealny prezent w idealnym czasie? Oto on! Voucher na spędzenie dnia w wybranym SPA. Prezenty na święta dla mamy nie będą już trudne do znalezienia! Redukcja stresu, odprężenie i pełen relaks - to wszystko zapewni ten przyjemny podarunek. Święta to czas wielu, często gorączkowych przygotowań. Voucher do SPA sprawi wiele radości każdej mamie, zwłaszcza w zabieganym, przedświątecznym okresie. Możliwość wyboru niemal dowolnego ośrodka SPA nadaje uniwersalność biletowi wstępu. Ponadto, voucher pozwala na dobór dodatkowych atrakcji podczas pobytu. Dlatego oprócz standardowego pakietu masażów czy zabiegów można wybrać kilka innych rzeczy. Przykładem są zabiegi manicure i pedicure, a także pozwalające na pełne odprężenie się zabiegi pielęgnacyjne na twarz i całe ciało.

Domowy kurs jogiDla mam, które są zwolenniczkami spędzania czasu w domu, również można znaleźć ciekawe rozwiązanie pozwalające na aktywność i przynoszące wiele korzyści. Wszystko dzięki prezentowi w postaci vouchera na zajęcia jogi online. Podarunek obejmuje wstęp teoretyczny, w którym autorka kursu opowie, na czym dokładnie polega konkretny rodzaj aktywności fizycznej. Następnie uczestnicy przejdą do części praktycznej, obejmującej rozciąganie oraz podstawowe ćwiczenia. Całość składa się z 32 osobnych zajęć rozłożonych w czasie. Aby uzyskać dostęp, wystarczy jedynie urządzenie mobilne (np. laptop) i połączenie internetowe. Kurs jogi online zapewni mamom wiele radości i odprężenia. Pozwala rozwijać się nie tylko fizycznie, lecz także psychicznie, pomoże też rozluźnić ciało. Voucher na jogę jest zarówno pomagającym zadbać o zdrowie, jak i zapewniającym świetną rozrywkę prezentem!


Świąteczny manicureVoucher na manicure hybrydowy to idealny prezent na święta dla każdej mamy. Piękne, zadbane paznokcie hybrydowe prosto z salonu są marzeniem niemal każdej kobiety. Wizyta w profesjonalnym studiu manicure umożliwia dokładne wyczyszczenie płytki paznokcia oraz zadbanie o sam wygląd. Stosując odpowiednie środki ochronne, stylistki starannie oczyszczą dłonie i zadbają o najmniejszy detal. Delikatnie piłując, kosmetyczka nada odpowiedni kształt paznokciom. Dzięki obcięciu skórek płytka zostanie optycznie wydłużona. Stylistki nie tylko wykonają czynności pielęgnacyjne, lecz także zadbają o kwestię wizualną (malowanie i uzupełnianie). Możliwość doboru dowolnego wzoru i kolorów jest najciekawszą częścią zabiegu ze względu na liczbę dostępnych opcji - od prostych pastelowych kolorów aż po szalone połączenia. Voucher na zabieg manicure hybrydowy to prezent, który przypadnie do gustu każdej mamie!