bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 listopada 2021
  • wyświetleń: 3837

Ruch w składzie budowlanym w niedzielę wzbudził podejrzliwość

Policjanci z drugiego komisariatu zatrzymali 37-letniego mieszkańca Bielska-Białej podejrzewanego o kradzież z terenu hurtowni materiałów budowlanych wartości blisko 2 tysiące złotych. Mężczyzna wpadł dzięki reakcji przypadkowego świadka, który zauważył kradzież i wezwał policję. Za przestępstwo bielszczaninowi grozi teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Hybrydowy radiowóz trafi do KMP w Bielsku-Białej - 8.12.2020
Ruch w składzie budowlanym w niedzielę wzbudził podejrzliwość · fot. KWP Katowice


Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem. Na terenie jednej z hurtowni budowlanych w Wapienicy podejrzanie zachowującego się mężczyznę zauważył przypadkowy świadek. - Jego podejrzliwość wzbudził ruch na nieczynnej z powodu niedzieli hurtowni budowlanej i kręcący się tam mężczyźni, dlatego natychmiast wezwał policję. Jego podejrzenia okazały się słuszne, a obywatelska postawa przyniosła pożądany rezultat. Po chwili na miejscu zjawili się mundurowi, którzy zatrzymali podejrzewanego o kradzież wartych blisko 2 tysiące złotych artykułów budowlanych - informuje asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

Mienie, które chciał skraść, powróciło do sprzedaży. Mężczyzna po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.