bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 października 2012
  • wyświetleń: 2893

Warsztaty psychologiczne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śląski Ośrodek Fundacji Praesterno" podaj

Śląski Ośrodek Fundacji Praesterno zaprasza młodzież w wieku od 15 do 19 lat na bezpłatne warsztaty psychologiczne.

Dzięki warsztatom uczestnicy dowiedzą się: dlaczego przeżywamy różne emocje i jak można poradzić sobie z takimi niechcianymi jak smutek i złość, kiedy warto kierować się emocjami, a kiedy rozsądkiem, ilu przyjaciół potrzebuje człowiek, jak stworzyć udany związek, jak go utrzymać, jak poradzić sobie z nieśmiałością i innymi „przypadłościami”, które utrudniają nam kontakt z ludźmi (wybuchowością, brakiem zaufania), co robić, by być pewniejszym siebie, jak zwiększyć poczucie własnej wartości, a także jak realizować cele, skuteczniej się uczyć, lepiej gospodarować czasem, radzić sobie ze stresem i wielu innych rzeczy przydatnych w życiu.

Dodatkowo uczestnicy będą mieli szansę poznać ciekawych ludzi, miło i twórczo spędzić wolny czas oraz dowiedzieć się o sobie czegoś nowego.

Więcej informacji o spotkaniach można uzyskać pod numerami telefonów 33 816-59-16 (w godzinach od 15.00 do 20.00) oraz 506-312-387, a także w siedzibie Fundacji Praesterno w Bielsku-Białej na Placu Fabrycznym 3 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 20.00).

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Śląski Ośrodek Fundacji Praesterno

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śląski Ośrodek Fundacji Praesterno" podaj