bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 listopada 2021
  • wyświetleń: 617

Zamawianie odzieży online - czemu jest tak popularne?

Materiał partnera:

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się zamawiać ubrania za pośrednictwem sieci. Nawet ci, którzy jeszcze kilka lat temu twierdzili, że nie potrafią kupować ubrań bez ich zobaczenia na żywo - stopniowo przekonują się do tej formy zakupów. Z czego wynika popularność sklepów online?

Whitpress


Zakup o dowolnej porze dnia i nocyJedną z podstawowych kwestii, na które z pewnością warto zwrócić uwagę, jest możliwość dokonania zakupu wtedy, kiedy tego chcemy. W końcu który sklep z kurtkami damskimi czy innymi towarami jest otwarty w sobotę, o 23, a dodatkowo pozwala na dokonywanie zakupów w pozycji leżącej, z kubkiem herbaty czy kieliszkiem wina w dłoni?

Dzięki zakupom online możemy zapomnieć o konieczności dopasowywania się do godzin otwarcia danego punktu, układania planu dnia by zdążyć do sklepu czy poszukiwania opieki dla dzieci, by w spokoju przymierzyć wybrane modele.

Możliwość dokonania zwrotuZ pewnością niejedna osoba choć raz w życiu przeżyła sytuację, gdy zakupiła jakiś element odzieży, odwiesiła go do szafy i... pozostawiła tam na długi czas. Zakupy w punkcie stacjonarnym mają to do siebie, że bardzo często kupujemy pod wpływem emocji, muzyki która gra w sklepie albo porad ekspedientki. Po powrocie do domu - okazuje się, że kolejna bluzka czy spodnie właściwie nie były nam potrzebne, a dodatkowo - ubranie nawet nie do końca nam się podoba.

Kupując online, mamy możliwość aż dwukrotnego zastanowienia się nad zakupem danego elementu odzieży: raz podczas zamawiania i drugi raz, po dotarciu przesyłki do domu. To sprawia, że każdy element odzieży jest lepiej przemyślany i szansa, że odwiesimy go do szafy na wieczne zapomnienie jest zdecydowanie mniejsza.

Korzystne cenyKurtki damskie i inne elementy odzieży potrafią kosztować w sklepie stacjonarnym naprawdę dużo. Wszystko dlatego, że sklepy w galeriach czy nawet osobne punkty muszą opłacać czynsz, a także wielu pracowników, którzy muszą przebywać w sklepie bez względu na to, czy jest ruch, czy go nie ma. Tymczasem w sklepie internetowym niezbędna jest mniejsza ilość pracowników, którzy spakują ubrania i będą odpowiedzialni za kontakt z klientem, a sam sklep online nie ma punktu stacjonarnego, a jedynie magazyn.

Wszystko to sprawia, że sklepy takie jak Kubaszka cieszą się rosnącą popularnością wśród Polaków. Możliwość szybkiego dokonywania zakupów w formie internetowej, a także późniejsza dostawa do domu czy wybranego punktu odbioru sprawia, że zakupy online stają się powoli ulubioną formą pozyskiwania nowych przedmiotów.