bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 listopada 2021
  • wyświetleń: 1556

Trwają konsultacje bielskiego Programu Ochrony Środowiska

Trwają konsultacje z udziałem społeczeństwa Programu Ochrony Środowiska dla miasta Bielska-Białej na lata 2021-2024 z perspektywą do roku 2028 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Swoje opinie i uwagi w sprawie programu można zgłaszać do 1 grudnia.

Reklama

Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Ratusz
Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Ratusz · fot. UM Bielsko-Biała


Projekt konsultowanego dokumentu oraz załączniki konieczne do wzięcia udziału w konsultacjach są dostępne pod tym linkiem bip.um.bielsko.pl/a,80082,obwieszczenie-dot-programu-ochrony-srodowiska-dla-miasta-bielska-bialej-na-lata-2021-2024-z-perspekt.html.

Uwagi, wnioski i opinie należy wysyłać do 1 grudnia mailem na adres ose@um.bielsko-biala.pl, w tytule wiadomości należy zawrzeć hasło Uwagi do projektu POŚ lub listownie na adres Urząd Miejski w Bielsku-Białej Wydział Ochrony Środowiska i Energii pl. Ratuszowy 6 43-300 Bielsko-Biała z dopiskiem Uwagi do projektu POŚ.

Uwagi w ramach konsultacji z udziałem społeczeństwa będą przyjmowane wyłącznie na wskazanym w powyższym linku formularzu.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.