bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 listopada 2021
  • wyświetleń: 4368

23-latek pobił nastolatka. Usłyszał zarzut, grozi mu 5 lat więzienia

Policjanci z pierwszego komisariatu ustalili tożsamość 23-letniego bielszczanina, który w ubiegły piątek na terenie popularnego centrum handlowego uderzył 16-latka, powodując uszkodzenie jego ciała. Mężczyzna usłyszał zarzut. Grozi mu kara nawet 5 lat więzienia.

Reklama

policja, radiowóz
23-latek pobił nastolatka. Usłyszał zarzut, grozi mu 5 lat więzienia


W piątek, 12 listopada w godzinach popołudniowych na terenie popularnego centrum handlowego przy bielskiej ulicy Leszczyńskiej 16-letni chłopak został uderzony w twarz przez dorosłego mężczyznę, co spowodowało uszczerbek na jego zdrowiu. Sprawą zajęli się śledczy z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej. Ustalili, że chłopak został uderzony przez jednego sprawcę, który znajdował się w towarzystwie innych osób niebiorących udziału w bezpośredniej napaści.

Stróże prawa ustalili tożsamość podejrzewanego o ten czyn mężczyzny. Wczoraj 23-letni mieszkaniec Bielska-Białej, wiedząc, że jest poszukiwany przez kryminalnych, zgłosił się do komisariatu przy ulicy Składowej. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała powodujący uszczerbek ciała 16-latka. Grozi mu za to kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.