bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 listopada 2021
  • wyświetleń: 3674

Sieć Netto otworzy nowy supermaket przy ul. Jutrzenki

Sieć Netto poinformowała o dacie otwarcia nowego supermarketu przy ulicy Jutrzenki 12, który do niedawna działał pod marką Tesco. Nastąpi ono w czwartek, 25 listopada o godzinie 8.00.

Reklama

Dwa bielskie sklepy Tesco zmieniają szyldy na Netto
Sieć Netto otworzy nowy supermaket przy ul. Jutrzenki · fot. Netto Polska


Przypomnijmy, jak pisaliśmy 27 czerwca zeszłego roku, Salling Group, spółka macierzysta Netto Polska, porozumiała się z Tesco Polska w sprawie przejęcia całości działalności spółki - w tym jej sklepów i magazynów. Transakcja obejmowała przejęcie przez Salling Group 301 sklepów i dwóch magazynów. W ramach umowy około 7 tys. pracowników Tesco zostanie przeniesionych do Salling Group. W związku z przejęciem Tesco Polska przez Sailing Group trwa rebranding dawnych sklepów brytyjskiej marki w markety duńskiej korporacji.

Oprócz sklepu na ulicy Jutrzenki 12 do tej pory swoje szyldy zmieniły trzy dawne sklepy Tesco w Bielsku-Białej - przy ulicach Stawowej 3, Babiogórskiej 26 oraz Grunwaldzkiej 24.

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.