bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 listopada 2021
  • 12 listopada 2021
  • wyświetleń: 2806

150 uczestników stanęło na starcie X Biegu Niepodległości

11 listopada na stadionie w Wapienicy odbył się Dziesiąty Bieg Niepodległości organizowany przez KS Sprint. Przy pieknej pogodzie, ponad 150 uczestników rywalizowało w biegach na różnych dystansach. Najwięcej emocji wzbudziły biegi przedszkolaków, ale zacięta walka widoczna była praktycznie w każdym biegu. Startowali bielszczanie, dzieci z Żywca, Kęt, Jaworza, Jasienicy, ale również ekipa ze Słowacji.

Reklama

150 uczestników stanęło na starcie X Biegu Niepodległości
150 uczestników stanęło na starcie X Biegu Niepodległości · fot. Tomasz Pindel / KS Sprint Bielsko-Biała


Wszyscy najmłodsi otrzymali pamiątkowe medale. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani medalami ufundowanymi przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej, a wręczanymi między innymi przez radnych miejskich Piotra Kochowskiego i Rafała Ryplewicza.

Zwycięzcami biegu dla dorosłych okazali się: Mikołaj Ciurla i Karolina Jaromin. Oboje są byłymi zawodnikami bielskiego klubu Sprint. Impreza miała charakter promocyjny dla zdrowego stylu życia oraz zachęcenia młodego pokolenia do ruchu. Pełna galeria zdjęć oraz wyniki dostępne są na profilu KS Sprint Bielsko-Biała na Facebooku.

Organizatorzy już dziś myślą o jedenastej edycji, którą planują połączyć z ogniskiem dla uczestników.

mp / bielsko.info

źródło: Sprint Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.