bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 listopada 2021
  • wyświetleń: 478

Przemysł a środowisko - jak zadbać o środowisko z Foeth?

Materiał partnera:

Kwestia ochrony środowiska stała się priorytetem dla rządów, przedsiębiorców i konsumentów na całym świecie. Stoimy na granicy, za którą czekają nas nieodwracalne zmiany klimatyczne. Czy Twój biznes dokłada swoją cegiełkę do walki z globalnym ociepleniem? Czy wiesz, że możesz rozwijać firmę, ograniczać emisję CO2, a przy tym zaoszczędzić pieniądze? Sprawdź używane maszyny przemysłowe od Foeth.

Adobestock


Używane maszyny przemysłowe to często lepszy wybór niż nowePokusa posiadania nowych maszyn potrafi przesłonić wady takiego rozwiązania. Największe z nich to:
  • Wyższa cena - kiedy dopiero rozwijasz swój biznes, lub gdy potrzebujesz awaryjnie zastąpić uszkodzone urządzenie w swoim zakładzie każda złotówka ma znaczenie. Używane maszyny często są o kilkadziesiąt procent, a niekiedy nawet wielokrotnie tańsze od nowych, spełniając przy tym dokładnie to samo zadanie! To co istotne, to sprawdzenie ich stanu technicznego przed zakupem.
  • Negatywny wpływ na środowisko - do wytworzenia nowego urządzenia potrzeba niezliczonej ilości energii jak i surowców. Stal, stanowiąca główny budulec większości urządzeń, produkowana jest w rozgrzanych do czerwoności piecach, które niestety wciąż dość powszechnie wykorzystują węgiel jako paliwo do spalania. Każda dodatkowa tona oznacza nadmiarowe, szkodliwe emisje CO2 do atmosfery.


Świadomy konsument rozumie zależność między przemysłem i środowiskiemKonsument XXI wieku to konsument świadomy. Wiele osób przed zakupem produktów sprawdza, w jaki sposób powstały interesujące ich wyroby. Poprzez ograniczenie CO2 w procesie produkcji sprawisz, że wizerunek Twojej firmy będzie lepszy, a przy tym zadbasz o to co najważniejsze, naszą wspólną planetę i przyszłość jej mieszkańców. To wszystko przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów! Sprawdź ofertę używanych maszyn przemysłowych Foeth

Zakup używanych maszyn od Foeth to gwarancja zadowoleniaFoeth to ponad 100 lat tradycji w sprzedaży i skupie używanych maszyn przemysłowych dla branży chemicznej, farmaceutycznej i spożywczej. Firma jest największym tego typu przedsiębiorstwem w Europie i wysyła swoje produkty na cały świat. Każde urządzenie przechodzi restrykcyjne testy, dzięki czemu nabywca ma gwarancję jakości i 100% sprawności sprzętu. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego urządzenia? Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o danej maszynie ? Konsultanci Foeth pomogą ci w wyborze i przeprowadzą sprawnie przez wszystkie procesy logistyczne.