bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 listopada 2021
  • 20 listopada 2021
  • wyświetleń: 3193

Happysad i Postman zagrają w Bielsku-Białej!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

Klub RudeBoy zaprasza na koncert zespołu Happysad, który odbędzie się z okazji XX-lecia grupy. Jako support zagra Postman. Koncert odbędzie się w sobotę, 20 listopada o godzinie 18.30.

Reklama

Happysad i Postman zagrają w Bielsku-Białej!
Happysad i Postman zagrają w Bielsku-Białej! · fot. MACIEJ LACHOWICZ / KADR.ORG.PL


Rok 2021 to w obozie zespołu Happysad to seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia jego działalności. Tak - 20-lecia! Pod koniec sierpnia ukazało się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo „Odrzutowce i kowery”, w październiku książkę Żanety Gotowalskiej „Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad” wyda Agora SA, a w tym samym czasie zespół wyruszy w trasę promująca album, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej.

Czego spodziewać się po tych koncertach? - Na pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czyli pojawią się odrzutowce, to znaczy utwory nigdzie niepublikowane, nieznane, nigdy szerzej nie prezentowane, napisane z myślą o poprzednich albumach oraz kowery, czyli nasze nowe, uaktualnione wersje starych, znanych songów - mówi gitarzysta zespołu Łukasz Cegliński. - Nie wyobrażamy sobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichś rarytasów - dodaje.

Po pandemicznej przerwie, w której nie próżnował i zespół (nagrywając płytę) i jego wokalista (w lipcu ukazała się solowa płyta Kuby Kawalca „Ślepota”) Happysad wygłodniały koncertowych emocji zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia.

Happysad i Postman zagrają w Bielsku-Białej!
Happysad i Postman zagrają w Bielsku-Białej! · fot. Materiały organizatora


Jako support zagra Postman. Postman jest muzykiem, multiinstrumentalistą, kompozytorem, piosenkarzem i songwriterem. Od 2017 roku jeździ po całej Europie z koncertami, od Ukrainy po Holandię, grał jako support przed Warhaus, Seafret, Flunk, Pustkami czy duetem Paula i Karol, gościł na wielkich festiwalach (Zaxidfest, Hedonism, Wianki, Ars Cameralis, Opole Songwriters Festival) oraz w małych klubach - miasteczkach i wsiach.

Przed rokiem ukazała się druga studyjna płyta Postmana zatytułowana „City Freak”. Artysta śpiewa w języku angielskim i ukraińskim. Postman jest jednym z najciekawszych przedstawicieli fali nowej ukraińskiej muzyki, jest też wnikliwym obserwatorem codziennego życia, wrażliwym na relacje międzyludzkie. Umiejętnie przenosi te obserwacje do tekstów swoich piosenek, które dopełnia muzyką, tworząc idealną całość. Ten koncert to coś dla fanów grania spod szyldu Boba Dylana…

Bilety: http://rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

Koncert na Facebooku: https://www.facebook.com/events/260429361844083

mp / bielsko.info

źródło: RudeBoy Club

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj