bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 listopada 2021
  • 11 listopada 2021
  • wyświetleń: 6791

Karolina walczy z nowotworem. Trwa zbiórka na operację

Pani Karolina ma 34 lata, 7-letniego synka i, jak do tej pory się wydawało, spokojne i uporządkowane życie. Wszystko zmieniło się we wrześniu tego roku, kiedy okazało się, że zmaga się ze złośliwym nowotworem wątroby. Obecnie żaden chirurg w Polsce nie chce podjąć się operacji usunięcia guza, jednak jest szansa na wykonanie zabiegu w Niemczech. Potrzeba zebrać 40 tysięcy euro.

Reklama

Karolina walczy z nowotworem. Trwa zbiórka na operację
Karolina walczy z nowotworem. Trwa zbiórka na operację · fot. siepomaga.pl


- Nie mogłam uwierzyć w to, co usłyszałam. Chciałam cofnąć czas, zatrzymać się w miejscu, w którym jeszcze wszystko było dobrze. Czułam się bezsilna, choć tak bardzo chciałam walczyć... Wyniki badania PET, potwierdziły, że pomimo wycięcia w 2017 roku szyjki macicy powstał przerzut do wątroby. To był dzień moich 34. urodzin, jednak nie takiego prezentu oczekiwałam od życia... - opisuje pani Karolina na stronie zbiórki na portalu siepomaga.pl.

- Od tamtej pory konsultuję się z lekarzami w całej Polce, a nawet poza jej granicami, szukając sposobu na powrót do zdrowia. Jest to trudna droga, ponieważ na chwilę obecną żaden chirurg w kraju nie chce podjąć się operacji. Lekarze w kraju robią, co mogą, jednak tutaj możliwe jest tylko zmniejszanie guza - dodaje.

Szansa czeka na panią Karolinę w klinice w niemieckim Magdeburgu. Tam istnieje możliwość przeprowadzenia operacji usunięcia guza w całości. Koszty z tym związane będą jednak ogromne - jak przekazali portalowi bielsko.info członkowie rodziny pani Karoliny, potrzeba uzbierać w sumie ponad 40 tysięcy euro.

Zbiórka na rzecz pani Karoliny dostępna jest tutaj.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.