bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 listopada 2021
  • wyświetleń: 3141

Można zagłosować na SP27 w konkursie programu "You Can Dance"

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Bielsku-Białej biorą udział w Ogólnopolskim Międzyszkolnym konkursie „You Can Dance”, w którym można wygrać cenne nagrody dla danej placówki. Wygra zgłoszenie, które zdobędzie najwiecej polubień pod filmem, który znajduje się na profilu programu Telewizji Polskiej.

Reklama

Można zagłosować na SP27 w konkursie programu "You Can Dance"
Można zagłosować na SP27 w konkursie programu "You Can Dance" · fot. SP nr 27 / You Can Dance


Organizatorem programu jest program "You Can Dance. Nowa generacja", który jest emitowany w Telewizji Polskiej. Pierwszym zadaniem uczniów było zebranie 8-osobowej grupy osób, która przygotowała specjalny filmik. Kolejnym etapem jest głosowanie na profilu programu na Facebooku - wygra szkoła, której film zdobędzie jak najwięcej lajków. Film bielskiej szkoły dostępny jest tutaj.

Loading...


Za zajęcie pierwszego miejsca można zdobyć nagrodę pieniężną w wysokości 25 000 zł oraz wizytę Idy Nowakowskiej, Roksany Węgiel i Agustina Egurroli w placówce szkoły. Podczas spotkania będzie możliwość rozmowy, wspólnego tańca, zebrania autografów i nagrania wspólnych zdjęć lub filmików. Ponadto filmik i relacja z wizyty w szkole zostanie wyemitowany w odcinku finałowym programu „You Can Dance - Nowa Generacja”.

Nagrody będzie można również otrzymać za zajęcie miejsc od 2. do 6. Za zajęcie drugiej lokaty szkoła otrzyma 15 tysięcy złotych, a trzeciej - 10 000 złotych. Osoby tańczące w nagraniach, które zajmą miejsce od pierwszego do szóstego, otrzymają oryginalne bluzy „You Can Dance - Nowa Generacja”.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.