bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 listopada 2021
  • wyświetleń: 3703

[FOTO] Fragment ulicy Listopadowej wygląda jak nowy

Nowy asfalt, parking wzdłuż ulicy, chodniki, oświetlenie oraz przebudowana infrastruktura wodociągowa, odwodnieniowa i energetyczna. Tak jednym zdaniem można określić zakończoną właśnie rozbudowę 480-metrowego odcinka ulicy Listopadowej pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Nad potokiem i Piastowską.

Reklama

Rozbudowany odcinek ulicy Listopadowej - 05.11.2021 · fot. MZD Bilsko-Biała


Ze względu na konieczność zapewnienia ciągłości przejazdu w zurbanizowanym terenie, inwestycja odbywała się etapami z równoczesnym zastosowaniem ruchu jednokierunkowego. Dziś o utrudnieniach w tym miejscu można już zapomnieć. Kierowcy jadą po gładkiej nawierzchni, a piesi mają do dyspozycji bezpieczne chodniki. Gotowe jest już także oznakowanie pionowe. W najbliższym czasie, gdy tylko pozwoli na to aura, wykonawca przystąpi do naniesienia farbami drogowymi oznakowania poziomego jezdni.

Autor: Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej. Źródło: mzd.bielsko.pl. Zapoznaj się z pełną treścią artykułu: mzd.bielsko.pl/ulica-listopadowa-jak-nowa/ .

mp / bielsko.info

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.