bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 listopada 2021
  • 15 listopada 2021
  • wyświetleń: 7406

15 listopada kolejne zmiany w sieci komunikacyjnej bielskiego MZK

jak poinformował Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, w poniedziałek, 15 listopada wprowadzony zostanie kolejny etap zmian optymalizacyjnych na sieci komunikacyjnej w Bielsku-Białej.

Reklama

15 listopada kolejne zmiany w sieci komunikacyjnej bielskiego MZK
15 listopada kolejne zmiany w sieci komunikacyjnej bielskiego MZK · fot. Wydział Komunikacji UM BB


Wprowadzony zostaje nowy rozkład jazdy linii nr 6 - uruchomienie dodatkowych kursów w godzinach szczytów komunikacyjnych celem zwiększenia częstotliwości kursowania oraz z uwagi na znaczny wzrost natężenia ruchu na ul. Krakowskiej wydłużenie czasu przejazdu pomiędzy przystankami celem wyeliminowania występujących opóźnień w kursowaniu linii. Ponadto uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii D - o godz. 14.25 z przystanku Hałcnów Kościół oraz o godz. 14.50 z przystanku Witosa Szkoła.

Nowe rozkłady jazdy są już dostępne w aplikacji OnTime oraz na stronie http://www.rozklady.bielsko.pl Aby wyszukać nowy rozkład jazdy należy wybrać numer linii, kliknąć na konkretny przystanek, a następnie wybrać z kalendarza datę 15 listopada.

Nowe tabelaryczne rozkłady jazdy ważne od 15 listopada:

mp / bielsko.info

źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.