bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 29 października 2021
  • wyświetleń: 349

Tradycyjne czy oryginalne? Sprawdź nasze sposoby na podziękowania dla gości weselnych

Materiał partnera:

Para Młoda zaraz po zaślubinach otrzymuje mnóstwo życzeń, prezentów, uścisków i całusów. Tradycją jest również podziękowanie gościom za ich przybycie, wspólną zabawę i upominki. Jak chcecie to zrobić - tradycyjnie czy oryginalnie? Szukacie odpowiedniej formy? Spójrzcie na poniższe propozycje!

Co na podziękowania dla gości weselnych?Pomysłów jest tyle, ile par młodych, dlatego nie musicie się obawiać - na pewno wybierzecie coś odpowiedniego. Podstawowym pomysłem jest wykorzystanie podarunków z waszymi imionami i datą ślubu. Oryginalne podziękowania dla gości wcale nie muszą oznaczać wyszukanych tekstów i wielu zwrotek rymującego się wiersza. Zamiast tego wystarczy wręczyć drobiazg, który będzie przypominał gościom o rewelacyjnej zabawie i waszej wdzięczności.

Jakie podziękowania dla gości weselnych zaprojektować?Zacznijmy od prostych propozycji, które są jednocześnie eleganckimi upominkami. Co na podziękowania dla gości weselnych będzie odpowiednie w takim stylu? Świetnie sprawdzą się piękne magnesy w formie serca dostępne np. w sklepie internetowym artMA. Takie oryginalne podziękowania dla gości weselnych są na tyle drobne, że nie będziecie musieli się na nie wykosztować. Z drugiej strony rustykalne prezenty dla gości weselnych, a także utrzymane w stylu tematyki wesela wywołają niejeden uśmiech przy każdym kolejnym spojrzeniu.

Silesia

Magnes serce z grawerem

Tradycyjne i słodkie podziękowania dla gości na weseluCzy mieliście kiedyś okazję doświadczyć kilku słodkości darowanych wam przez parę młodą? Dlaczego nie pójść właśnie w tym kierunku? Zestaw ciast weselnych (oczywiście przygotowanych docelowo do pudełek, a nie zabieranych ze stołów) sprawdza się w większości przypadków. Weselnicy wstający nieraz około południa z miłą chęcią przypomną sobie smaki ciast do kawy. Jeśli nie chcecie iść w kierunku pudełeczek na ciasta z podziękowaniami, możecie wybrać np. delikatne upominki w formie jednego słodkiego cukierka.

Silesia

Podziękowanie Merci - wzór florals

Jak samemu zrobić podziękowania dla gości weselnych?Z pewnością wykonane przez was piękne upominki dla gości sprawią im nieopisaną radość. Furorę robią ręcznie zdobione słoiczki pełne słodkich konfitur lub miodów. Podziękowania dla gości weselnych w takiej właśnie formie nie tylko muskają podniebienie, ale przede wszystkim świadczą o waszej głębokiej wdzięczności względem przybyłych gości. Wymagają oczywiście nieco czasu na przygotowanie, jednak z odpowiednim wyprzedzeniem można je zorganizować bez najmniejszych problemów.

Podziękowania dla gości weselnych z dozą humoruPoza tradycyjnymi propozycjami pełnymi ciast, ciasteczek i cukiereczków, możecie pójść w nieco innym kierunku. Co jest efektem całonocnej zabawy w towarzystwie przyjaciół i napojów rozweselających? To ból głowy i kac. Dlatego pary młode wręczają zdystansowanym do siebie osobom „zestaw pierwszej potrzeby” - butelkę wody i tabletki przeciwbólowe. To nie tylko upominek, ale oryginalne podziękowania dla gości. Można je ozdobić wstążką lub szarfą z waszymi inicjałami i datą ślubu.

Własnoręcznie wypisane podziękowania w formie listuKiedy ostatnio otrzymaliście list? Czasy, kiedy bliscy pisali do siebie odręczne listy, odeszły (niestety) w zapomnienie. Dlatego zdobycie się na wysiłek, by w formie kartki lub listu wręczyć gościom podziękowania za przybycie, może się okazać strzałem w dziesiątkę. Co zawrzeć w takim liście? Możecie opisać historię waszej miłości, anegdotę związaną z daną osobą lub kilka słów podziękowania. Oczywiście nie zawsze da się wypisać ręcznie dziesiątek unikalnych listów. Dlatego możecie postawić na jedną treść i sporządzenie kopii.

Nie da się ukryć, że każdy prezent jest miłym momentem. A jeśli jest związany z wysiłkiem, sprawia jeszcze więcej radości.