Wiadomości
- 18 października 2021
- wyświetleń: 3717
BBOSiR będzie zarządzał ośrodkiem narciarskim na Dębowcu
Decyzją prezydenta Jarosława Klimaszewskiego wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem i zarządzaniem infrastrukturą sportowo-rekreacyjną na stoku Dębowca powierzono Bielsko-Bialskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji. Obiektem nie będzie już zarządzać spółka ZIAD.

- Zarządzam powierzyć wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem i zarządzaniem infrastrukturą sportowo-rekreacyjną na stoku Dębowca w Bielsku-Białej, w tym także obsługę finansową i administrowanie umowami dzierżawy gruntów związanymi z funkcjonowaniem tej infrastruktury, miejskiej jednostce organizacyjnej tj.: Bielsko-Bialskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji. Przekazanie środków trwałych wchodzących w skład infrastruktury sportowo rekreacyjnej na stoku Dębowca w Bielsku-Białej nastąpi odrębną czynnością - czytamy w zarządzeniu prezydenta Bielsko-Białej Jarosława Klimaszewskiego z 13 października.
ZOBACZ TAKŻE
28 czerwcaDębowiec Letnią Porą - rodzinny piknik na Dębowcu w Bielsku-Białej
Sezon zimowy na stoku Dębowca zakończony. Rekordowy czas na śniegu i tysiące wspólnych chwil
Świetne warunki na stoku Dębowca mimo wysokich temperatur. BBOSiR zaprasza
Willa Bartelmussa może zostać sprzedana z 70% bonifikatą. Miasto liczy na ratunek dla zabytku
13 czerwca„Magia Gór” w Bielsku-Białej. Spotkanie pasjonatów gór i podróży
Pszczyna w kulinarnej elicie! Restauracja Steampunk z gwiazdką Michelin
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









