Wiadomości

  • 11 października 2021
  • 16 października 2021
  • wyświetleń: 32497

Grecki bogacz zapłacił milion dolarów za kolację z bielszczanką

Natalia Janoszek, pochodząca z Bielska-Białej znana aktorka, piosenkarka i modelka, była gościem niedzielnego wydania programu Dzień Dobry TVN. Bielszczanka opowiedziała w nim o kulisach prestiżowej sesji zdjęciowej, zdradziła też, jakie ma plany na najbliższą przyszłość.

Grecki bogacz zapłacił milion dolarów za kolację z bielszczanką
Grecki bogacz zapłacił milion dolarów za kolację z bielszczanką · fot. Dzień Dobry TVN


Natalia Janoszek to wszechstronnie utalentowana artystka, która dzięki ponadprzeciętnym ambicjom i ciężkiej pracy osiągnęła międzynarodowy sukces. Została doceniona między innymi przez twórców Bollywood oraz producentów filmowych zza oceanu. Niedawno pojawiła się na okładce magazynu "L’Officiel Arabia".

Sesja zdjęciowa i wywiad dla magazynu "L’Officiel Arabia" to kolejny dowód na to, że Natalia Janoszek nie zwalnia tempa. Projekt zrealizowany dla tak ważnej edycji francuskiego czasopisma to wyróżnienie, które nie spotkało dotychczas żadnej polskiej aktorki. Choć nie obyło się bez drobnych komplikacji, ostatecznie udało się z sukcesem zakończyć pracę nad zdjęciami dla prestiżowego pisma.

- Troszeczkę się pochorowałam i sporo czasu spędziłam ostatnio w Polsce, głównie w szpitalach. Ta sesja bardzo odwlekała się w czasie. Miała miejsce zaledwie dwa tygodnie temu, musiałam ją zorganizować na własną rękę - wyznała Natalia Janoszek.

31-latka nie tylko zapozowała dla znanego magazynu modowego, ale miała także okazję po raz kolejny wystąpić w kreacjach Michaela Cinco, czyli jednego z największych arabskich projektantów, który ubierał między innymi takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Aishwarya Rai czy Lady Gaga. Światowej sławy artysta poznał aktorkę nieco wcześniej, dlatego współpraca podczas sesji zdjęciowej w Dubaju dla obojga była czymś zupełnie naturalnym.

Grecki bogacz zapłacił milion dolarów za kolację z bielszczanką
Grecki bogacz zapłacił milion dolarów za kolację z bielszczanką · fot. Dzień Dobry TVN


- To jeden z moich ulubionych projektantów. Spotkaliśmy się już w Cannes, gdzie widział mnie na czerwonym dywanie. Na początku trochę mnie nie lubił, ale się poznaliśmy i teraz pokazuję się w jego sukniach. Bardzo się cieszę, że to on mnie ubrał - zapewniła aktorka.

Niedawno aktorka nawiązała współpracę z platformą umożliwiającą przeprowadzanie aukcji w sieci. Za pośrednictwem serwisu przeprowadziła wyjątkową licytację, dzięki której udało jej się zdobyć środki na wybrane cele charytatywne. Grecki milioner Victor Restis zdecydował się zapłacić blisko milion dolarów za kolację w towarzystwie polskiej artystki.

- Ta kolacja ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Prawdopodobnie po 18 października wybiorę się do Aten na spotkanie. Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy wielu różnym fundacjom - wyjaśniła Natalia Janoszek.

Wywiad z Natalią Janoszek z niedzielnego wydania programu Dzień dobry TVN można obejrzeć tutaj. Ponadto zachęcamy do obejrzenia wywiadu, którego Natalia Janoszek udzieliła telewizji bielsko.tv, w ramach cyklu [b]Wjazd na szczyt.

mp / bielsko.info

źródło: Dzień Dobry TVN

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Natalia Janoszek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj