bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 października 2021
  • 9 października 2021
  • wyświetleń: 1241

[FOTO] Uciekał przed policją bo nie miał prawa jazdy. Grozi mu 5-lat!

W czwartek, 7 października około godziny 19.30 policjanci próbowali zatrzymać do kontroli pojazd marki Peugeot 206. Jego kierowca rzucił się od ucieczki i prawdopodobnie myślał, że już zgubił pościg. Był jednak w błędzie, a teraz grożą mu surowe konsekwencje.

Finał policyjnego pościgu na ul. Czerwonej - 7.10.2021
Finał policyjnego pościgu na ul. Czerwonej w Bielsku-Białej - 7.10.2021 · fot. Bielskie Drogi


Z naszych informacji wynika, że pościg rozpoczął się w okolicach C.H. Gemini Park. W centrum miasta kierowca Peugeota wykorzystał sprzyjają mu sytuację drogową i zgubił ścigający go radiowóz. Do poszukiwań włączyły się wszystkie wolne patrole z miasta. Pojazd zbiega został namierzony na ul. Lwowskiej. Tym razem policjanci nie dali się tak łatwo wykiwać, a uciekinier widząc, że nie ma szans, poddał się i zatrzymał na przystanku przy ul. Czerwonej.

Za kierownicą siedział 22-latek, który jak się okazało nie miał prawa jazdy. Za niezatrzymanie się do kontroli grozi mu 5 lat więzienia. Odpowie także za jazdę bez wymaganych uprawnień.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.