bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 października 2021
  • 9 października 2021
  • wyświetleń: 16310

[FOTO] Solidna kraksa koło Sfery. Było o krok od tragedii!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W piątek, 8 października około godziny 17.00 na ul. Mostowej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Ze zgłoszenia wynikało, że to wypadek drogowy z osobami rannymi. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Nie obeszło się bez poważnych utrudnień.

Reklama

Kraksa koło Sfery - 8.10.2021 · fot. nadesłane przez czytelników / Bielskie Drogi


Poszkodowanym została udzielona pomoc medyczna. Szczęśliwie nikomu nie stało się nic groźnego. Skończyło się tylko na stłuczeniach i strachu. Zawinił kierowca BMW serii 5, który z nieznanych przyczyn utracił panowanie nad swoim pojazdem i gwałtownie przyspieszając wjechał w pojazd marki Kia Rio. Niegroźnie uszkodzona została także taksówka (Fiat Tipo).

Nie wiadomo co było powodem nietypowego manewru sprawcy. Zespół prasowy KMP w Bielsku-Białej poinformował nas, że kierowca został ukarany mandatem karnym. To kłóciłoby się z plotkami krążącymi po sieci mówiącymi o tym, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, sprawa zakończyłaby się w sądzie.

Szczęście w nieszczęściu, że wpadające na chodnik BMW, które następnie uderzyło w drzewo, nie potrąciło żadnego przechodnia. O tej porze chodniki wzdłuż mostowej są pełne spacerowiczów. Tylko łut szczęścia sprawił, że akurat nikogo tam nie było.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj