bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 października 2021
  • 10 października 2021
  • wyświetleń: 2188

MZK: 11 października kolejna optymalizacja sieci komunikacyjnej

Od poniedziałku, 11 października wprowadzone zostają zmiany w zakresie obsługi przystanków obsługiwanych przez kilka linii MZK Bielsko-Biała - informuje Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego.

Ulica Hałcnowska w Bielsku-Białej
Ulica Hałcnowska w Bielsku-Białej · fot. Wydział Komunikacji UM BB


Wprowadzone zostają zmiany w zakresie obsługi przystanków:
  • dla linii nr 12, 32 i N2 uruchomiona zostaje dodatkowa para przystanków Hałcnowska Architektów (w kierunku centrum miasta przystanek zlokalizowany za skrzyżowaniem z ul. Barkowską, w kierunku Hałcnowa za skrzyżowaniem z ul. Architektów);

  • dla linii nr 19 i P3 przystanki Konwojowa TACHO oraz Konwojowa TNT zostają zastąpione przystankiem Konwojowa Strefa Przemysłowa (nowy przystanek zlokalizowany w centralnej części ul. Konwojowej)
;
  • dla linii nr 19 w kierunku Os. Złote Łany włączony do obsługi zostaje dodatkowy przystanek - Kwiatkowskiego Most w związku z czym wprowadzone zostaną korekty w godzinach odjazdów;

  • dla linii nr 7 przystanki Karbowa Hala Widowiskowo-Sportowa zostają przeniesione na ul. Karbową (w okolicy wjazdu na teren Hali).


Ulica Karbowa w Bielsku-Białej
Ulica Karbowa w Bielsku-Białej · fot. Wydział Komunikacji UM BB


Równocześnie wprowadzona zostaje zmiana w rozkładzie jazdy linii nr 32 - kurs z przystanku Osiedle Karpackie z godz. 6:10 zostaje przyspieszony na godz. 6:05, natomiast kurs z przystanku Hałcnów Kościół z godz. 6:50 zostaje przyspieszony na godz. 6:45.

mp / bielsko.info, źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.