bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 października 2021
  • wyświetleń: 979

Kierowca ciężarówki uszkodził światłowód. Szuka go policja

Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej poszukują świadków uszkodzenia przewodu światłowodowego, do którego doszło 28 września w godzinach między 10.00 a 10.30 na skrzyżowaniu ulic Szerokiej i Ustronie w Bielsku-Białej.

policja, radiowóz
fot. Urząd Marszałkowski


- Zdarzenie miało miejsce w dniu 28 września 2021 roku pomiędzy godziną 10:00 a 10:30 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulic Szerokiej i Ustronie. Nieustalony kierujący, poruszający się samochodem ciężarowym doprowadził do uszkodzenia przewodu światłowodowego zawieszonego nad jezdnią, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia - informuje KMP w Bielsku-Białej.

Osoby posiadające informacje na temat powyższego proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 857 12 63.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.