bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2021
  • wyświetleń: 887

Został przyłapany na kradzieży alkoholu. Był poszukiwany przez sąd

Mundurowi z trzeciego komisariatu zatrzymali poszukiwanego 32-latka. Bielszczanin został przyłapany na kradzieży alkoholu w jednym z bielskich supermarketów. Policjanci znaleźli przy nim kilka porcji marihuany. Grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

policja, radiowóz
Został przyłapany na kradzieży alkoholu. Był poszukiwany przez sąd


W środę w godzinach przedpołudniowych dyżurny Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej odebrał zgłoszenie z jednego z supermarketów przy ulicy Warszawskiej, według którego sklepowa ochrona ujęła sprawcę kradzieży alkoholu.

- Po przybyciu na miejsce stróże prawa ukarali mężczyznę mandatem karnym, a warty 30 złotych alkohol powrócił na sklepowe półki. Po sprawdzeniu 32-letniego bielszczanina w policyjnej bazie danych okazało się, że jest poszukiwany przez żywiecką prokuraturę. Kiedy policjanci sprawdzili, czy mężczyzna nie ma przy sobie więcej skradzionego ze sklepowych półek towaru, znaleźli przy nim kilka porcji marihuany. Narkotyk został zabezpieczony, a 32-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci wykonali także czynności zlecone w związku z poszukiwaniem go przez Prokuraturę Rejonową w Żywcu.

mp / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.