Wiadomości

  • 5 października 2012
  • 7 października 2012
  • wyświetleń: 13443

Flash Mob w Galerii Sfera

"Epidemia" opanowała Galerię Sfera! Nie chodzi tu jednak o żadną zakaźną chorobę, lecz o zabawę młodych ludzi, którzy w holu galerii przeprowadzili flash moba.

Ponad tysiąc osób wzięło udział w zorganizowanej w czwartek zabawie na terenie Galerii Sfera. Flash mob zatytułowany "Epidemia" rozpoczął się kilkanaście minut po godzinie 16. Najpierw uczestnicy przeszli holem Galerii Sfera, po czym na wcześniej ustalony znak wszyscy upadli na posadzkę i leżeli w bezruchu przez około minutę.

Flash Mob w Galerii Sfera · fot. Galeria Sfera


Flash mob (ang. dosł. błyskawiczny tłum) to określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków.W akcji uczestniczą nieznani sobie ludzie znający jedynie jej termin i planowane działanie. Zazwyczaj akcje takie organizowane są za pośrednictwem internetu lub SMS-ów.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj