bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 września 2021
  • wyświetleń: 779

Opłaty parkingowe uiścimy również w aplikacji mPay

Rozrasta się lista aplikacji mobilnych, przy pomocy których kierowcy w bielskiej strefie płatnego parkowania mogą uiszczać opłaty za pozostawienie w niej samochodu. Do Mobilet i SkyCash dołącza system mPay, który pozwoli także regulować należność za przejazdy komunikacją miejską w Bielsku-Białej.

parking, spp, strefa płatnego parkowania, parkowan
Opłaty parkingowe uiścimy również w aplikacji mPay · fot. bielsko.info


Nowy, dodatkowy sposób płatności w naszym mieście zacznie funkcjonować od 22 września. Dzięki naliczeniu opłaty minutowo użytkownicy aplikacji mogą zaoszczędzić, a dodatkowo skorzystają z wielu innych pomocnych na co dzień funkcjonalności. Jednocześnie aplikacja mPay jest dostępna dla pasażerów Komunikacji Miejskiej w Bielsku-Białej i umożliwia zakup biletów bez konieczności szukania kiosku czy biletomatu.

Firma mPay jest działającym na polskim rynku dostawcą rozwiązań dla płatności mobilnych, a jej aplikacja pozwala opłacić postój pojazdu bez konieczności szukania parkomatu. Z poziomu telefonu użytkownicy mogą w dowolnym momencie przedłużyć czas parkowania, a dzięki naliczaniu minutowemu zyskują pełną kontrolę nad kosztami.

Z nowym dostawcą, od 22 września, uregulujemy należność za parking w kilku prostych krokach. Po zainstalowaniu darmowej aplikacji mPay i zapewnieniu niezbędnych funduszy należy kolejno wybrać kafelek „Produkty i usługi”, a następnie „Parkowanie” i opłacić postój auta. Do wyboru mamy trzy źródła płatności: przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza lub karta w elektronicznym portfelu kart MasterPass

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.