Wiadomości

  • 9 września 2021
  • wyświetleń: 2973

Kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej

Materiał partnera:

Kredyt konsolidacyjny umożliwia połączenie wszelkich posiadanych zobowiązań w jedno. Wyłącznie od kredytobiorcy zależy, jakie pożyczki chce zsumować. Istnieje możliwość połączenia rat kredytów gotówkowych, mieszkaniowych, samochodowych, debetów w rachunkach, limitów oraz kart kredytowych. Obecnie coraz więcej instytucji pozwala na łączenie produktów bankowych, a także pożyczek od prywatnych firm (parabanków).

Whitpress


Kredyt konsolidacyjny - zaletyGłówną zaletą kredytu konsolidacyjnego jest obniżenie wysokości miesięcznych rat, co przekłada się na domowy budżet. Dzięki konsolidacji zadłużenia nie trzeba pamiętać o płaceniu wielu należności do różnych instytucji, przez co łatwiej dotrzymać terminu i uniknąć dodatkowych obciążeń. Należy pamiętać, że im więcej rat, tym większa szansa na zapomnienie o opłaceniu którejś z nich na czas. Kolejną zaletą kredytu konsolidacyjnego jest ucieczka ze spirali zadłużenia. Jeśli nie chcesz wpaść w jeszcze większe kłopoty, złóż wniosek jak najszybciej. Rozpocznij proces uzyskiwania kredytu konsolidacyjnego przed przekredytowaniem, czyli momentem, w którym 50% osiąganych dochodów przeznaczasz na uregulowanie zadłużeń. Do innych zalet kredytu konsolidacyjnego można zaliczyć wydłużenie spłaty zobowiązań, ujednolicenie oprocentowania oraz możliwość negocjacji lepszych warunków umowy przy okazji przenoszenia zobowiązań z innych instytucji bankowych.

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej - czy to możliwe?Aby uzyskać kredyt konsolidacyjny, trzeba posiadać pozytywną historię kredytową w BIK i odpowiednią zdolność kredytową. Zanim otrzymasz finansowanie, bank sprawdzi, czy nie zalegasz ze spłatą zaciągniętych zobowiązań. Ponadto skontroluje stabilność Twojej sytuacji majątkowej. Pamiętaj, że instytucja musi być pewna, że Twoje dochody pozwolą Ci na spłacanie rat. Niestety, żaden z banków polskich nie udzieli Ci kredytu konsolidacyjnego bez zdolności kredytowej. Jest to niemożliwe ze względu na ustawę Prawo bankowe i rekomendacje Nadzoru Finansowego. Czy zatem osoba zadłużona, nieposiadająca zdolności kredytowej nie ma szansy na połączenie swoich zobowiązań? Oczywiście, że ma! Choć banki nie udzielają finansowania w takich przypadkach, to istnieje możliwość skorzystania z produktów pozabankowych.

Jak uzyskać pożyczkę konsolidacyjną bez zdolności kredytowej?
Nie posiadasz zdolności kredytowej? Długi zaczynają Cię przerastać, a żaden z banków nie chce Ci udzielić kredytu konsolidacyjnego? Świetną opcją jest skorzystanie z pomocy doradcy finansowego. Dzięki usługom specjalisty będziesz miał szansę znaleźć korzystną ofertę, która odciąży Twój budżet i wyciągnie Cię ze spirali długów. Jeśli szukasz znanych i sprawdzonych doradców kredytowych, skorzystaj z usług: kancelariakredytowa.biz. Eksperci z tego przedsiębiorstwa od lat zajmują się udzielaniem pomocy osobom zadłużonym. Posiadają oni ogromną wiedzę i bogate doświadczenie. Z pewnością spełnią Twoje oczekiwania i znajdą odpowiednią ofertę konsolidacji bez zdolności kredytowej.

Kredyt konsolidacyjny bez BIK i zabezpieczeń - skorzystaj z pomocy profesjonalnych doradców kredytowychSamodzielne znalezienie odpowiedniej oferty kredytu konsolidacyjnego dla zadłużonych to nie lada wyzwanie, szczególnie gdy posiadasz spore zadłużenia, a Twoja historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Nie oznacza to jednak, że nie masz szans uzyskać odpowiedniego finansowania. Jeśli chcesz cieszyć się kredytem konsolidacyjnym na najlepszych warunkach, skorzystaj z pomocy profesjonalnych doradców z kancelariakredytowa.biz. Dzięki ich pomocy szybko i łatwo otrzymasz finansowanie i będziesz mógł wyjść na prostą. Specjaliści z Kancelarii Kredytowej znajdą dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Poinformują Cię o wszystkich wadach i zaletach konkretnych umów. Nie będziesz musiał martwić się żadnymi ukrytymi kosztami i problematycznymi zobowiązaniami. Korzystając z pomocy doradców kredytowych, możesz liczyć na fachowe doradztwo, stałą pomoc w czasie współpracy i indywidualne podejście. Zatem nie ryzykuj, zaufaj specjalistom!

Źródło: https://www.kancelariakredytowa.biz/oferta/kredyt-konsolidacyjny/