bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 września 2021
  • 11 września 2021
  • wyświetleń: 1687

Ostatni w tym roku Kiermasz Ekologiczny w bielskim PSZOK

Za nami:

Fundacja Ekologiczna "Arka" zaprasza na ostatni w tym roku Kiermasz Ekologiczny, który odbędzie się w sobotę, 11 września w bielskim PSZOK.

Pierwszy z tegorocznych kiermaszów "Dajemy rzeczom drugie życie"
Pierwszy z tegorocznych kiermaszów "Dajemy rzeczom drugie życie" · fot. Fundacja Ekologiczna "Arka"


Fundacja ekologiczna Arka zbiera od uczestników niepotrzebne rzeczy (m.in. gry, zabawki, upominki, sprzęt sportowy i wiele innych - przykładowa lista w załączeniu) i raz w miesiącu w sobotę w PSZOK organizowany jest charytatywny kiermasz.

- Cieszy nas możliwość organizowania akcji lokalnej, nowoczesnej i tradycyjnie łączącej tematykę ekologiczną z społeczną. Super, że możemy robić coś lokalnie spotykając się z pozytywnym i ogromnym zainteresowaniem, a jeszcze możemy promować nowoczesne rozwiązania gospodarki zeroodpadowej - mówi Wojciech Owczarz.

Ostatni w tym roku Kiermasz Ekologiczny w bielskim PSZOK
Ostatni w tym roku Kiermasz Ekologiczny w bielskim PSZOK · fot. Fundacja Ekologiczna "Arka"


- Każdy z nas ma w domu niepotrzebne rzeczy. Wyrzucić szkoda, a zbiera się ich coraz więcej. Teraz proponujemy dobre rozwiązanie. Można je przywieźć do PSZOK, a my damy im drugie życie i jeszcze pomożemy potrzebującym dzieciom. W ramach akcji będziemy zbierać od uczestników niepotrzebne rzeczy, organizować ich kiermasze, a pozyskane środki przeznaczać na wsparcie leczenia zwierząt, którymi na co dzień zajmują się bielskie organizacje ochrony zwierząt - dodaje Fundacja Ekologiczna "Arka".

Wszyscy zainteresowani mogą cały czas przywozić rzeczy na akcję w godzinach pracy PSZOK. Rzeczy te będą gromadzone w "Zielonym Kontenerze".

mp / bielsko.info
źródło: Fundacja Ekologiczna Arka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.