bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 września 2021
  • wyświetleń: 6046

[FOTO] Kolizja z udziałem taksówki przez wymuszenie pierwszeństwa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W sobotę, 4 września kilkanaście minut przed północą doszło na ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych, w tym taksówki.

Wypadek na Krakowskiej - 4.09.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doszło na wysokości zjazdu z S-1. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że winna jest 30-letnia kobieta kierująca jeepem, która nie ustąpiła pierwszeństwa taksówce marki Peugeot, w wyniku czego doszło do zderzenia, a następnie wywrócenia się jeepa na bok.

Kierowca taksówki nie doznał poważnych obrażeń - z potłuczeniami został przewieziony do placówki medycznej w celu udzielenia pomocy, po czym opuścił lecznicę. W szpitalu przebywa natomiast dwóch dorosłych pasażerów jeepa, którzy doznali ogólnych obrażeń ciała. Kobiecie kierującej pojazdem nic się nie stało.

Na czas działań służb droga była zablokowana. Wstępnie zakwalifikowano zdarzenie jako wypadek drogowy, jednak to przebieg hospitalizacji osób (w zależności od stopnia obrażeń) zadecyduje o ostatecznej kwalifikacji.

ar, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj