bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 września 2021
  • 5 września 2021
  • wyświetleń: 2565

Bielszczanie licytują rowery z TDP na rzecz Filipka

W ramach Wyścigu Po Życie dla Filipka Cholewy zakonnik Mirek i pan Grzegorz z Bielska-Białej przejechali 1300 km w 6 dni. Później pokonali etap Tour de Pologne. Teraz ich rowery są do wylicytowania na rzecz chłopca.

Reklama

Licytacja rowerów brata Mirka i Grzegorza na rzecz Filipka
Licytacja rowerów brata Mirka i Grzegorza na rzecz Filipka · fot. Wyścig po życie


Od czerwca wiele działo się w ramach Wyścigu Po Życie Filipka Cholewy, dla którego tak wiele osób angażuje się na różne sposoby, zbierając środki na jego leczenie. Brat Mirek i Grzegorz z Bielska-Białej przejechali ze swojego miasta do Sopotu i z powrotem z Sopotu do Bielska-Białej 1300 km w 6 dni, mówiąc o zbiórce i szukając ludzi dobrej woli. Później wzięli udział - dzięki wsparciu Czesława Langa - w tegorocznym 5. etapie Tour De Pologne. Pisaliśmy o tym w artykule Tour de Pologne wspiera Filipka. Brat Mirek i Grzegorz jadą w wyścigu.

Brat Mirek i pan Grzegorz jadą w 5. etapie Tour de Pologne, by nagłośnić zbiórkę Filipka Cholewy  - 13.08.2021
Brat Mirek i pan Grzegorz z Bielska-Białej pokonali 5. etap Tour de Pologne, by nagłośnić zbiórkę Filipka Cholewy · fot. Wyścig po życie / Facebook


Bielszczanie nie ustają w naszych poszukiwaniach środków dla Filipka.

- Postanowiliśmy wystawić rowery (szosowe) na licytację. Rowery te widziały i przeżywały z nami moc treningów, cały wyjazd 1300 km w czerwcu przez Polskę oraz brały udział w tegorocznym Tour De Pologne. Mogą jeszcze wiele przejechać i dać satysfakcję tym, którzy je wylicytują - mówią kolarze.

- Wierzymy, że długo nie będą czekały na swoich nowych właścicieli - dodają bielszczanie.

Licytacja rozpoczęła się 1 września. Rowery można obejrzeć w sklepie Bielsku-Białej przy ul. Partyzantów 71. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz.10.00-18.00 oraz w sobotę w godz. 10.00-14.00.

Licytacja odbywa się na grupie Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/filipeksma/permalink/854520235436774/ - w komentarzu osoba decydująca się pisze który rower (rozmiar) "XL" czy "L" i podaje kwotę. Licytację rozpoczęto od kwoty wywoławczej 5.000 zł. Oba rowery wystawiono w tej samej cenie początkowej. Kolarze z Bielska liczą na Wasze zaangażowanie. Filipek czeka na środki finansowe. Jeszcze wiele potrzeba!

Koniec licytacji: 11.09.2021.

Przypominamy, że skarbonka Wyścigu po życie jest dostępna cały czas pod adresem:
https://www.siepomaga.pl/kolarskiwyscigpozycie

ar / bielsko.info

źródło: www.raceforlife.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.