bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 września 2021
  • wyświetleń: 2041

Za prowadzenie narkotykowego procederu grozi mu 10 lat więzienia

Policjanci z bielskiej jedynki trafili na trop 20-letniego bielszczanina zajmującego się narkotykowym procederem. W wyniku podjętych czynności mężczyzna został zatrzymany. Ustalono, iż środków odurzających udzielał innej pełnoletniej osobie. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

2-latek odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków innej osobie
Za prowadzenie narkotykowego procederu grozi mu 10 lat więzienia · fot. KMP Bielsko-Biała


Policjanci z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej trafili na trop 20-latka, który miał udzielić substancji zabronionej innej pełnoletniej osobie. Stróże prawa rozpoczęli śledztwo i ustalili tożsamość bielszczanina.

- We wtorek w godzinach popołudniowych zatrzymali zaskoczonego 20-latka, który w swoim mieszkaniu posiadał blisko 10 gramów marihuany. Narkotyki zostały zabezpieczone, a podejrzewany mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań - informuje asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty udzielenia narkotyku innej osobie i ich posiadania. Za przestępstwa grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.