bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 383

Poleć znajomym Orange Flex i razem korzystajcie z bonusów

Materiał partnera:

Jesteś w Orange Flex? Poleć sieć komórkową znajomym i rodzinie. Razem możecie zgarnąć dodatkowe środki oraz nawet 1000 GB danych. Tak działa promocja „Polecaj i zarabiaj”!

pexels.com


W Orange Flex razem można więcej - wszystko dzięki promocji „Polecaj i zarabiaj”. W aplikacji Orange Flex znajdziesz indywidualny kod promocyjny. Możesz udostępnić go dowolnej liczbie znajomych. Jeżeli któryś ze znajomych zdecyduje się dołączyć do Orange Flex i poda Twój kod podczas aktywacji Planu, otrzymasz 70 zł za polecenie. Twój znajomy też zyska - po miesiącu w Orange Flex otrzyma 30 zł zwrotu. Bonus, który dostaniesz za polecenie, możesz wykorzystać do opłacenia usług. Środki możesz także przelać na kartę płatniczą, którą sparowałeś z aplikacją Orange Flex.

Jeżeli z Twojego kodu skorzysta więcej osób, otrzymasz bonus w postaci paczki GB. Udało Ci się przekonać 5 znajomych, żeby dołączyli do Orange Flex - otrzymujesz 500 GB. Za następnych 5 znajomych - następne 500 GB. Łącznie możesz zdobyć aż 1000 GB.

Wszystkie szczegóły promocji „Polecaj i zarabiaj” znajdziesz na stronie Orange Flex: https://flex.orange.pl/promocje/polecaj-zarabiaj.

Orange Flex - dlaczego warto dołączyć?Zastanawiasz się, jak przekonać znajomych, żeby przeszli do Orange Flex. Przedstaw im te korzyści!
Wygodna aplikacja i elastyczne Plany - w Orange Flex swoim numerem zarządzasz za pomocą prostej aplikacji mobilnej. Dzięki niej szybko aktywujesz nowy numer, wybierz ofertę i opłacisz rachunki. W Orange Flex do wyboru masz cztery Plany komórkowe: 15 GB, 30 GB, 50 GB i 100 GB. Do tego nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i roamingu w UE. Jeżeli potrzebujesz większej paczki GB, możesz zmienić Plan za pomocą aplikacji - wystarczy jedno kliknięcie!

Przekazywanie gigabajtówW Orange Flex możesz przesyłać swoje gigabajty znajomym, którym akurat brakuje transferu danych! Razem jes lepiej, bo możecie się wspierać dodatkowymi GB w przypadku, kiedy jednemu z was ich zabraknie.

Streamingi bez limitu
- w Orange Flex możesz korzystać z popularnych portali społecznościowych i komunikatorów (takich jak Facebook, Messenger, Instagram, Snapchat i Twitter) bez zużywania danych. Tak działa usługa Social Pass wbudowana w każdy Plan. Ponadto, w Orange Flex można aktywować dodatkowe Passy, które umożliwiają korzystanie z serwisów streamingowych bez pomniejszania paczki danych.

Zero formalności
- w Orange Flex najważniejsza jest wygoda. Zapomnij o papierowej umowie i fakturach. Rachunki opłacisz za pomocą aplikacji - możesz podłączyć do niej kartę płatniczą, by płatność pobierała się automatycznie lub skorzystać z szybkich płatności BLIK.
W Orange Flex warto być razem!