bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2021
  • 6 września 2021
  • wyświetleń: 6455

[ZDJĘCIA] Piknik rodzinny "MDK jest super!" w Parku Słowackiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury" podaj

Miejski Dom Kultury w sobotę 4 września zaprosił całe rodziny do Parku Słowackiego na piknik "MDK jest super!" pod honorowym patronatem prezydenta Jarosława Klimaszewskiego. Zobaczcie fotorelację udostępnioną przez MDK i Dom Kultury Włókniarzy!

Piknik rodzinny "MDK jest super!" w Parku Słowackiego - 04.09.2021 · fot. MDK Bielsko-Biała, Dom Kultury Włókniarzy


Było dużo muzyki i plastycznych wyzwań. Chętni wzięli udział w atrakcyjnych warsztatach, które poprowadzili instruktorzy z domów kultury. Na scenie trwały występy zespołów, m.in. tanecznych i wokalnych. Nie zabrakło malowania twarzy i baniek mydlanych. Na uczestników rodzinnego pikniku czekały przez całe popołudnie gry, zabawy i konkursy.

Podczas wydarzenia trwały także pokazy ratownictwa medycznego i strażackie. Najmłodsi bawili się na dmuchanym placu zabaw. Piknik odwiedziła grupa rekonstrukcyjna Bractwo Śródziemia - to miłośnicy twórczości Tolkiena, którzy chętnie pozowali do zdjęć. Podczas wydarzenia można było zapisać się na całoroczne zajęcia w wybranym domu kultury.

Impreza była jednym z punktów bogatego programu Dni Bielska-Białej. Portal bielsko.info objął wydarzenie patronatem medialnym.

ar, mp / bielsko.info
źródło: Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejski Dom Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury" podaj