bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 35

Co mężczyźni lubią w kobietach?

Materiał partnera:

Wygląd zawsze będzie miał ważną rolę w relacjach damsko-męskiceh. Chociaż dotyczy to obu płci, to jednak mężczyźni są uważani jako bardziej wybredni, jeśli chodzi o zwracanie uwagi na atuty ciała. No właśnie, do jakich elementów kobiecej budowy panowie przywiązują największą wartość i które z nich lubią w niej najbardziej?

Co mężczyźni lubią w kobietach?


TyłekKażdy mężczyzna bez cienia wątpliwości mógłby nazwać się koneserem damskich pośladków. Co prawda nie ma potrzeby doszukiwania się w tym większej filozofii, jednak warto wiedzieć, że nie jest to jedynie kwestia gustu, ale także biologicznym uwarunkowań. Mężczyźni mogą woleć kobiety z dużymi tyłkami, gdyż podświadomie odczytują to jako znak dobrego zdrowia i płodności. Im bardziej zaokrąglone są kobiece pośladki, tym wywołują większe zainteresowanie wśród mężczyzn. Choć zasada „im więcej, tym lepiej” znajduje swoich wyznawców wśród pewnej części panów, to jednak zdecydowana większość największą wagę przywiązuje do ładnych proporcji, co dotyczy właściwie wszystkich części ciała.

BiustNastępna pozycja, która dla nikogo nie jest zaskoczeniem. Jednak stosunkowo niewiele kobiet jest świadomych tego, że ich piersi wcale nie muszą być duże, aby podobały się mężczyzną i przykuwały ich uwagę. W rzeczywistości, większość facetów woli biust o średnim lub nieco mniejszym rozmiarze i tak długo jak będzie on kształtny i ładny, to zyska wielu adoratorów.

NogiPara długich, zgrabnych nóg potrafi rozpalić każdego mężczyznę. Nie bez powodu wielu z nich jest fanem pończoch, zakolanówek damskich, szortów i mini-spódniczek. Piękne nogi podkreślone przez podobne części garderoby nieraz są bardziej doceniane przez mężczyzn niż głęboki dekolt. Podobnie jak w przypadku pośladków, silne i sprężyste nogi są podświadomym znakiem dobrego zdrowia.

OczyWiele kobiet byłoby zaskoczonym tym, jak wielu mężczyzn zauważa kobiece oczy, zanim ich uwaga powędruje ku reszcie ciała. Faceci zazwyczaj preferują naturalne formy makijażu, jednak żaden z nich nie wzgardzi wyraźnym pokreśleniem kształtu i koloru kobiecych oczu. Warto zaznaczyć że barwa tęczówek nie ma dla mężczyzn większego znaczenia, w przeciwieństwie do proporcji i ogólnego charakteru spojrzenia.

UstaSzminka i błyszczyk zostały wynalezione z jakiegoś powodu. Faceci lubią patrzeć na kobiece wargi, zwłaszcza jeśli te są pełne, smukłe i otaczają piękny uśmiech.

SkóraTrądzik nigdy nie będzie sexy. Gładka i nieskazitelna skóra to coś, co mężczyźni bardzo cenią, tym bardziej jeśli sprawia wrażenie miękkiej i jędrnej. Panowie wprost uwielbiają gładzić delikatne, kobiece ciało i czuć pod swoją dłonią zadbaną skórę.

WłosyChoć wiele kobiet myśli, że mężczyźni nie zwracają zbytniej uwagi na włosy (szczególnie po zmianie fryzury), to wszystko wskazuje na to że są w błędzie, Dla niektórych facetów, dobrze ułożone i zadbane włosy są ich największą słabością. Jest to szczególnie zauważalne, choćby w słynnym pytaniu „blondynki czy brunetki?”. Większość mężczyzn preferuje dłuższe włosy, choć nie jest to regułą.

Zadbane paznokcie, dłonie oraz stopyJeśli ktoś uważa, że faceci nie zauważają wykonanego manicure lub pedicure, to zapewne nie ma racji. Zauważają bardzo dobrze, jeśli stopy i dłonie są zadbane. Fetyszyzm stóp jest bardzo znanym zjawiskiem i choć u części mężczyzn wywołuje on mieszane uczucia, to każdy z nich zgodzi się, że zgrabne i wypielęgnowane stopy są prawdziwą wisienką na torcie kobiecego ciała.

Ogólny kształt figuryTak jak wspomniano wyżej, miłe dla oka proporcje są ważnym elementem estetyki, jaka podoba się facetom. Wbrew powszechnej opinii szczupła sylwetka nie gwarantuje powodzenia u mężczyzn. Ci, w większości preferują figurę klepsydry i gruszki oraz wyraźnie zaznaczone kobiece kształty.

UśmiechPogodny i ładny uśmiech jest czymś, co każdą dziewczynę zamienia w supermodelkę. Szczery, często eksponowany, piękny uśmiech jest olbrzymim atutem każdej kobiety i niewielu facetów jest w stanie oprzeć się jego urokowi. A to wszystko dlatego, że przede wszystkim dlatego jest on odzwierciedleniem tego wszystkiego, czego mężczyźni tak naprawdę szukają w kobietach.

źródło: sexshop internetowy loris