bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 721

Był poszukiwany przez sąd. Znaleziono przy nim narkotyki

Mundurowi z drugiego komisariatu zatrzymali 32-letniego mieszkańca Bielska-Białej poszukiwanego przez sąd w Bytomiu. Mężczyzna miał do odsiadki karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. Podczas czynności służbowych stróże prawa znaleźli przy nim ponad 80 tabletek będących pochodną amfetaminy. Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego.

policja, radiowóz
Był poszukiwany przez sąd. Znaleziono przy nim narkotyki


- W sobotę w godzinach popołudniowych dzielnicowi z Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej uzyskali informację o poszukiwanym przez sąd 32-letnim mieszkańcu tego miasta. Według informacji poszukiwany miał ukrywać się w jednej z kamienic na bielskich przedmieściach. Mundurowi zastali tam zaskoczonego 32-latka. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych potwierdziło się, że jest poszukiwany przez sąd w Bytomiu, ponieważ ma do odbycia karę 5 miesięcy pozbawienia wolności - informuje KMP w Bielsku-Białej.

Podczas sprawdzenia mężczyzny przed osadzeniem w policyjnym areszcie stróże prawa ujawnili przy nim ponad 80 tabletek będących pochodną amfetaminy. Po nocy spędzonej w policyjnej izbie zatrzymań bielszczanin został doprowadzony do zakładu karnego. Stróże prawa zabezpieczyli posiadane przez niego tabletki, a jeśli analiza laboratoryjna potwierdzi, że substancja stanowi narkotyk lub którąś z nowych substancji psychoaktywnych - grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.