bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 341

Modelowanie ust i inne zabiegi medycyny estetycznej

Materiał partnera:

Oddawanie się w ręce specjalistów z zakresu medycyny estetycznej jest bardzo powszechne, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Istnieją zabiegi, które są całkowicie bezbolesne, ale również takie, przy których niezbędne jest przyjęcie znieczulenia. Ważne jest, aby zawsze wybierać placówki o najlepszej renomie, warto zapoznawać się z bieżącymi opiniami o konkretnych miejscach. Nieumiejętnie wykonane zabiegi mogą wpłynąć negatywnie na wygląd twarzy, ciała i pozostawić blizny.

Whitpress


Jakie zabiegi wykonuje się w Dermapoint?Dermapoint.pl jest placówką o nienagannej opinii wśród pacjentów z całej Polski, cała kadra jest wykwalifikowana. Wśród wielu dostępnych zabiegów wykonuje się lifting, przeszczep włosów, depilację całego ciała, peeling oraz laseroterapię. Ciekawym sposobem na poprawę swojego wyglądu jest poddanie się zabiegowi modelowania ust - atrybutu kobiecości. Zwraca się uwagę na ich kształt, stopień nawilżenia oraz objętość, dzięki której są o wiele bardziej ponętne i przyciągają wzrok płci przeciwnej. O wygląd ust powinny zadbać przede wszystkim kobiety po 30-35 roku życia, ponieważ kąciki ust zaczynają opadać, a czerwień wargowa zaczyna blaknąć. Ponadto nad górną wargą pojawiają się tak zwane "zmarszczki palacza", na te wszystkie zmiany przyda się kwas hialuronowy. Wstrzyknięcie substancji pomoże również w naprawie asymetrii warg - dolnych i górnych. Warto wspomnieć, iż kwas hialuronowy jest całkowicie bezpieczny, stanowi rodzaj naturalnego i wchłanialnego wypełniacza. Po skończonym zabiegu Panie mogą ponownie cieszyć się pożądaną objętością i nawilżeniem całych ust. Na stronie Dermapoint.pl można znaleźć wykaz wskazań i ewentualnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu modelowania ust.

Jak wygląda zabieg modelowania ust?Z uwagi na fakt, że okolice ust są bardzo cienkie i wrażliwe, przed zabiegiem musi zostać zaaplikowane znieczulenie w postaci kremu. Aby pacjentka odczuwała pełen komfort stosuje się preparaty z lignokainą w składzie. Kwas hialuronowy również ma postać żelu, jest wprowadzany w czerwień wargową za pomocą igły, opcjonalnie kaniuli. W celu równomiernego rozprowadzenia kwasu w miejscu aplikacji wykonuje się delikatny masaż. Należy przygotować się na to, że tuż po zabiegu usta pozostaną przez krótki czas nieco nabrzmiałe i wrażliwe na dotyk, niekiedy pojawiają się malutkie krwiaki. Dotyczy to wyłącznie miejsc, w które wbijano igłę, w ciągu zaledwie kilku dni wszystkie powyższe niedogodności znikają. Pozostaje tylko zachwycać się efektem końcowym przeprowadzonego zabiegu. Jeżeli jednorazowy zabieg nie spełnia do końca oczekiwań, po dwóch tygodniach można go powtórzyć, aż do momentu zadowalającego efektu. Na stronie Dermapoint.pl znajduje się także informacja, a właściwie rada odnośnie zapobiegania powstawaniu siniaków. Przed zabiegiem nie powinno się zażywać aspiryny, ani żadnych leków przeciwzapalnych, ponieważ rozrzedzają krew. Natomiast dla osób borykających się z powracającą opryszczką zaleca się przyjmowanie acyklowiru - dawkę profilaktyczną.