Wiadomości

  • 26 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2885

Można pożegnać Kazimierza Czaplę wpisem do księgi pamiątkowej

Za nami:

W holu Teatru Polskiego w Bielsku-Białej 26 i 27 sierpnia wyłożona zostanie księga kondolencyjna pamięci Kazimierza Czapli, do której będzie można wpisywać osobiste pożegnania znakomitego aktora TP, który odszedł 14 sierpnia.

Można pożegnać Kazimierza Czaplę wpisem do księgi pamiątkowej
Można pożegnać Kazimierza Czaplę wpisem do księgi pamiątkowej · fot. UM Bielsko-Biała


- Uprzejmie informujemy, że od czwartku 26 sierpnia w holu wejściowym Teatru Polskiego zostanie wyłożona księga kondolencyjna dedykowana pamięci Kazimierza Czapli. Wszystkich, którzy chcieliby oddać hołd Wybitnemu Artyście i podzielić się swoim wspomnieniem o Nim poprzez dokonanie wpisu, zapraszamy do odwiedzenia teatru w najbliższy czwartek i piątek w godz. od 12.00 do 18.00. Po wejściu do teatru prosimy o przestrzeganie reżimu sanitarnego i stosowanie się do poleceń pracowników obsługi widza. O terminie ostatniego pożegnania naszego Drogiego Kolegi, powiadomimy Państwa, jak tylko znane będą szczegóły uroczystości - pisze Teatr Polski w Bielsku-Białej na swojej stronie internetowej.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj