bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2021
  • 29 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 5770

Zaszczep się pod Dębowcem i w Gemini Parku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

W kilku miejscach w Bielsku -Białej będzie można zaszczepić się przeciw Covid-19 w przyszłym tygodniu. O szczegółach informuje Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Reklama

szczepienie
fot. UM Bielsko-Biała


23 sierpnia oraz 27 sierpnia w godzinach od 8.00 do 15.30 czynny będzie punkt szczepień w hali Pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26. Osoby zainteresowane będą mogły zaszczepić się szczepionką Pfizer. Nie trzeba wcześniej się rejestrować, wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty. W punkcie szczepień w hali pod Dębowcem istnieje również możliwość zaszczepienia dziecka powyżej 12. roku życia ponieważ na miejscu będzie lekarz, który przeprowadzi kwalifikację do szczepienia.

Od poniedziałku do soboty od godziny 10.00 do 19.00 czynny jest punkt szczepień w Centrum Handlowym Gemini Park przy ul. Leszczyńskiej 20. Punkt znajduje się na pierwszym piętrze, w lokalu w części restauracyjnej. Tu również nie trzeba się wcześniej rejestrować, wystarczy przyjść z dowodem osobistym. Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkową Pfizer.

25 sierpnia w godzinach od 17.00 do 19.00 mobilny punkt szczepień będzie działał również w Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Bielsku, przy ul. Jana Sobieskiego 307 A, na I piętrze. Osoby zainteresowane będą mogły zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

Od 27 do 29 sierpnia w godzinach od 12.00 do 20.00 na pl. Wojska Polskiego podczas jarmarku organizowanego w ramach Dni Bielska-Białej również będą wykonywane szczepienia. Osoby zainteresowane będą mogły zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

Szczepienia wykonują pracownicy medyczni Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

Osoby szczepione jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson otrzymają od razu certyfikat potwierdzający zaszczepienie.

ar / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj