bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2021
  • 23 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1288

Utrudnienia pod Ratuszem w czasie Dni Bielska-Białej

Kierowcy muszą się przygotować od poniedziałku, 23 sierpnia na utrudnienia. Wszystko w związku z organizacją inauguracji tegorocznych Dni Bielska-Białej na placu Ratuszowym.

Dni Bielska-Białej: koncert zespołu Golec uOrkiest
Dni Bielska-Białej: koncert zespołu Golec uOrkiestra - 1.06.2018 · fot. naddachami.pl


Od 23 sierpnia (poniedziałek) od godziny 6.00 do 28 sierpnia (sobota) do około godziny 20.00 plac Ratuszowy będzie całkowicie wyłączony z użytkowania dla osób kierujących pojazdami. Dotyczy to zarówno interesantów, jak i pracowników Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Od 24 sierpnia (środa) interesanci urzędu będą mogli parkować na wydzielonym fragmencie placu Ratuszowego. W kolejnych dniach będzie można parkować, tylko korzystając z parkingu przy ul. Dmowskiego. Tak będzie do 26 sierpnia (czwartek) do godziny 18.00. Od 26 sierpnia (czwartek) od godziny 18.00 parking przy ul. Dmowskiego zostanie przeznaczony tylko dla potrzeb organizacji koncertu.

Dodatkowo, od 28 sierpnia od godziny 9.00 do 30 sierpnia do godziny 3.00 zamknięta będzie ul. Św. Stanisława. To w związku z organizacja na tym terenie pikniku historycznego pn. Tu się wszystko zaczęło w ramach obchodów Dni Bielska-Białej.

Urząd Miejski przeprasza za wszelkie utrudnienia związane z realizacją powyższego przedsięwzięcia.

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała, MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.