bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1841

Bielscy policjanci zabezpieczali mecz podwyższonego ryzyka

Stróże prawa z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji oraz strażnikami miejskimi zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie Bielsko-Biała i GKS Tychy.

mecz
Bielscy policjanci zabezpieczali mecz podwyższonego ryzyka · fot. KMP Bielsko-Biała


Mundurowi z bielskiego garnizonu wspierani przez mundurowych z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej we wtorkowy wieczór czuwali nad bezpieczeństwem blisko 2 tysięcy kibiców. W związku z tym, że był to mecz tak zwanego „podwyższonego ryzyka”, również w tym przypadku wdrożone zostały szczególne środki ostrożności nie tylko wokół stadionu, ale w całym mieście.

Policjanci współpracowali zarówno ze strażą pożarną, strażnikami miejskimi jak i służbami ochrony działającymi na terenie stadionu. Zabezpieczeniem dowodził I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Dariusz Zajda wraz z Dowódcą Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Dariuszem Fajferkiem.

Mecz odbył się w kulturalnej atmosferze sportowego święta. W trakcie meczu oraz po jego zakończeniu nie doszło do żadnych naruszeń porządku jak i zdarzeń nadzwyczajnych. Po raz kolejny zwyciężyły zasady fair-play i kibicowania w zdrowym, sportowym duchu.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.