bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 września 2012
  • wyświetleń: 2981

Festiwal Mody w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Już w listopadzie po raz drugi odbędzie się święto mody w Bielsku-Białej - Festiwal Mody Neo Fashion Jamboree. Główną część imprezy poprzedzi wiele interesujących eventów.

Sfera


W sobotę 29 września od 12.00 do 19.00 na terenie Galerii Sfera organizowany jest casting na modela i modelkę Neo Fashion Jamboree. Wykonane podczas castingu polaroidy najatrakcyjniejszych kandydatów zostaną wysłane do agencji D`Vision - partnera festiwalu, a wybrane osoby wezmą udział w pokazach podczas festiwalu. W castingu może wziąć udział każdy, kto chce spróbować swoich sił w świecie modelingu.

7 października klienci Galerii Sfera będą mogli wziąć udział w rywalizacji stylizacji. Zadaniem chętnych będzie ubranie modela lub modelki w dowolnie skomponowane zestawy na podstawie wielkiej garderoby przygotowanej przez najemców. Następnie propozycje zostaną sfotografowane w specjalnie zaaranżowanym studiu oraz opublikowane na profilu Facebook. Tam też odbędzie się głosowanie. Ogłoszenie zwycięzców będzie miało miejsce podczas finału festiwalu 18 listopada w foyer galerii, a ich stylizacje zostaną zaprezentowane na fotograficznej wystawie.

Począwszy od 15 października prowadzony będzie konkurs Neo Label. Nagrody w konkursie wykonali młodzi projektanci biorący udział w katalogu Neo Label, którego reedycja jest elementem Neo Fashion Jamboree. Nagrody w postaci ubrań, gadżetów, akcesoriów itp. wykonanych przez projektantów zostaną zaprezentowane na fanpage'u Galerii Sfera.

Do konkursu mogą się zgłaszać wszyscy klienci, którzy zrobią zakupy w Galerii Sfera za kwotę minimum 50 zł. Dowód zakupy należy okazać w punkcie informacyjnym, wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym wskazuje się nagrodę, którą chce się wygrać, a następnie uzasadnia swój wybór. Laureaci zostaną wybrani wśród osób, których argumenty będą najciekawsze i najbardziej przekonujące.

new / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj