bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2021
  • 2 września 2021
  • wyświetleń: 837

ATP Strenght & Conditioning Studio to jedyne takie miejsce w okolicy!

Artykuł sponsorowany:

ATP Strenght & Conditioning Studio to miejsce specjalizujące się w przygotowaniu motorycznym sportowców gdzie dzięki profesjonalnemu podejściu i treningowi pod okiem wyszkolonego trenera zawodnik poprawi wyniki w swojej dyscyplinie. ATP kieruje swoją ofertę nie tylko do zawodowych sportowców, ale i dla osób uprawiających sport amatorsko, rekreacyjnie lub po prostu chcących zadbać o swoją kondycję fizyczną. W studiu istnieje również możliwość umówienia się na indywidualne, bądź w mini grupach, treningi boksu.

ATP Strenght & Conditioning Studio


Studio jest całkowicie prywatne a treningi odbywają się 1 na 1 z trenerem. Posiada dwa w pełni wyposażone pokoje umożliwiające treningi siłowe i motoryczne oraz pokój do sportów walki wyłożony profesjonalną matą. W sumie prawie 150 m2 użytkowej powierzchni sportowej, na której możemy pracować nad poprawą naszych zdolności motorycznych.

Dzięki nowoczesnym i profesjonalnym sprzętom takim jak np Push Band 2.0 czy Blazepod jesteśmy w stanie prowadzić bardzo dokładne pomiary diagnostyczne, jeszcze dokładniej dobierać odpowiednią progresje w treningu i starać się by był jak najbardziej urozmaicony.

Za wszystko odpowiedzialny jest Piotr Bartkiewicz. Od najmłodszych lat związany ze sportem, magister przygotowania motorycznego, absolwent wrocławskiego AWF-u i trener NCSC (National Certificate in Strength & Conditioning), Trener EPI ( Elite Performance Institute) posiadający wiele szkoleń i papierów instruktorskich jak np. instruktor narciarstwa, instruktor boksu, ratownik WOPR.

ATP Strenght & Conditioning Studio