bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 września 2012
  • wyświetleń: 2018

Uszkodził aż dziesięć samochodów

Nie wiadomo co strzeliło do głowy 18-latkowi z Bielska-Białej, wiadomo natomiast z całą pewnością, że w jego organizmie mocno buzował alkohol, pod wpływem którego uszkodził aż 10 pojazdów. Chuligan został ujęty przez mieszkańców pobliskiego bloku i przekazany w ręce stróżów prawa.

Pijany nastolatek urządził sobie chuligański rajd ul. Sobieskiego w Bielsku-Białej. Skopał aż 10 samochodów zaparkowanych wzdłuż ulicy, w tym: toyotę corollę, skodę fabię, fiata uno, volkswagena polo i inne, w których wgniótł karoserię i pozrywał lusterka.

Wandal został ujęty przez świadków zdarzenia, którzy nie byli obojętni i błyskawicznie zareagowali na chuligańskie zachowanie w myśl kampanii „Nie reagujesz - akceptujesz”.

Mimo agresywnego zachowania sprawcy, szybko go obezwładnili i przekazali w ręce policjantów. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał we krwi 1,5 promila alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Teraz za przestępstwa te grozi mu do 5 lat więzienia. Nie wspominając o konieczności zadośćuczynienia właścicielom uszkodzonych pojazdów.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.