bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1911

Trwa głosowanie internautów w plebiscycie Terra Flower Power

Do czwartku, 19 sierpnia do godziny 18.00 trwa głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce, w którym Bielsko-Biała broni zaszczytnego tytułu. Obecnie (czwartek, 12 sierpnia) na nasze miasto oddano 3100 głosów.

Trwa głosowanie internautów w plebiscycie Terra Flower Power
Trwa głosowanie internautów w plebiscycie Terra Flower Power · fot. UM Bielsko-Biała


Laureata plebiscytu poznamy po godzinie 18.00 w czwartek, 19 sierpnia. Aby Bielsku-Białej udało się obronić ubiegłoroczny tytuł najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce, potrzebne są kliknięcia lubię to - należy je zostawić dokładnie pod zdjęciem naszego miasta na facebookowym profilu Inspirowani Naturą. Post publikujemy poniżej. pod linkiem

Loading...


W plebiscycie zwycięży miasto, które otrzyma najwięcej kliknięć. Dlatego liczy się każdy głos. Bielsko-Biała zostało najpiękniej ukwieconym miastem w Polsce w plebiscycie Terra Flower Power w ubiegłym roku. Zebraliśmy w sumie 4.030 głosów, a w nagrodę otrzymaliśmy obsadzoną wieżę kwiatową. W weekend po otrzymaniu tytułu odbyło się piękne świętowanie z tej okazji. Rynek tonął w kwiatach, a wieczorem przygotowano na nim koncert z cyklu #DumnizBB, którego gwiazdą był zespół Łąki Łan.

Rozpoczyna się głosowanie w konkursie "Terra Flower Power"
Trwa głosowanie internautów w plebiscycie Terra Flower Power · fot. UM Bielsko-Biała


Konkurs jest organizowany przez blog www.inspirowaninatura.pl oraz firmę Terra Group. Regulamin plebiscytu jest dostępny pod adresem inspirowaninatura.pl/plebiscyt2021/plebiscyt-2021-regulamin/

mp / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.