bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 września 2012
  • 30 września 2012
  • wyświetleń: 5793

Stadion powstanie szybciej?

Pojawiają się kolejne głosy na temat szybszego ukończenia budowy nowego Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej. Jedną z osób, które potwierdziły taką możliwość jest Jacek Krywult, prezydent Bielska-Białej.

Stadion Miejski w Bielsku-Białej
Stadion Miejski w Bielsku-Białej (obecnie) · fot. ab / bielsko.info


Stadion Miejski w Bielsku-Białej
Wizualizacja nowego Stadionu Miejskiego


- Jest duża szansa, że stadion miejski w Bielsku-Białej powstanie szybciej niż zakładaliśmy - powiedział Radiu Bielsko Jacek Krywult, prezydent Bielska-Białej. - Prace przebiegają dobrze. Zostały już wyburzone dwa budynki wielorodzinne przy ul. Żywieckiej. Obecnie prowadzony jest I etap - budowa trybuny północnej.

Termin zakończenia tego etapu wyznaczony został na maj - czerwiec 2013 roku.

- Niewykluczone, że ten etap zakończy się jednak wcześniej. Wykonawca ma możliwości wykonawcze, kwestia jest tylko taka, jakie środki jesteśmy w stanie na to przeznaczyć. W tym roku do tych pieniędzy, które były w budżecie miasta ujęte na stadion, dodatkowo przesunęliśmy kolejne środki. Myślę, że dzięki temu uda się -jeszcze w tym roku - wykonać większy zakres prac - dodał włodarz miasta.

Obiekt przy ul. Rychlińskiego buduje Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.