bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 lipca 2021
  • 29 lipca 2021
  • wyświetleń: 4432

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego seniora

Policjanci zakończyli poszukiwania 76-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który we wtorek, 27 lipca opuścił jedną z bielskich placówek opiekuńczych. Senior cały i zdrowy został odnaleziony w nocy ze środy na czwartek przez patrol z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej.

Reklama

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego seniora · fot. KWP Katowice


Zaginiony 76-latek wyszedł z placówki opiekuńczej w Bielsku-Białej we wtorek, 27 lipca około godziny 14.30. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z personelem placówki. Administracja zawiadomiła o jego zaginięciu, a policjanci opublikowali jego wizerunek z prośbą o pomoc w poszukiwaniach.

W nocy ze środy na czwartek w rejonie dworca PKS przy ulicy Warszawskiej zaginionego mężczyznę zauważyli policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. 76-letni senior został odnaleziony cały i zdrowy, a następnie przekazany placówce opiekuńczej, z której się wcześniej oddalił.

ar, mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.