bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2021
  • wyświetleń: 1954

Wprowadzą ruch jednokierunkowy na Tańskiego. Zmiany dla autobusów

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że od poniedziałku, 2 sierpnia, w związku z wprowadzeniem ruchu jednokierunkowego na ul. Czesława Tańskiego wprowadzony zostaje objazd dla autobusów linii nr 4, 9, 15, 21 i 34 w kierunku Os. Polskich Skrzydeł, które zostają skierowane ulicami: Spółdzielców, Cieszyńską, Stanisława Skrzydlewskiego i Trzech Diamentów. Pominięty zostaje przystanek Tańskiego Skrzydlewskiego (kier. Os. Polskich Skrzydeł).

Reklama

autobus, mzk, komunikacja, solaris
Wprowadzą ruch jednokierunkowy na Tańskiego. Zmiany dla autobusów · fot. Wydział Komunikacji UM w Bielsku-Białej


Autobusy linii N1 w kierunku Wapienicy zostają skierowane objazdem ulicami: Spółdzielców oraz Cieszyńską. Pominięte zostają przystanki Tańskiego Skrzydlewskiego oraz Osiedle Polskich Skrzydeł. W zamian obsługiwany będzie przystanek Cieszyńska Lotnisko. W kierunku centrum miasta ruch autobusów prowadzony zostaje bez zmian.

Przystanek końcowy Osiedle Polskich Skrzydeł dla pasażerów wysiadających zostaje przesunięty na wyjazd z pętli autobusowej (odwrócenie ruchu autobusów na obszarze pętli). Przystanek początkowy Osiedle Polskich Skrzydeł w kierunku centrum miasta zostaje przesunięty w kier. ul. Ikara. Przystanek Tańskiego Skrzydlewskiego w kierunku centrum miasta pozostaje w niezmienionej lokalizacji.

mp / bielsko.info

źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.