bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 lipca 2021
  • wyświetleń: 2134

22-latka skradła fajkę wodną. Została zatrzymana dzięki świadkowi

Dzięki obywatelskiej postawie świadka policjanci zatrzymali 22-letnią bielszczankę podejrzewaną o kradzież z włamaniem do jednego z mieszkań przy ulicy Karpackiej w Bielsku-Białej. Włamywaczkę dostrzegła pracownica pobliskiego sklepu, która zawiadomiła policję. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
22-latka skradła fajkę wodną. Została zatrzymana dzięki świadkowi · fot. KWP Katowice


W sobotę tuż przed południem w Bielsku-Białej przy ulicy Karpackiej doszło do kradzieży z włamaniem. Do jednego z mieszkań podeszła młoda kobieta, rozbiła szybę w oknie, przez które weszła do wewnątrz. Po chwili wyszła razem ze skradzioną z mieszkania fajką wodną.

- Całe zdarzenie zaobserwowała pracownica pobliskiego sklepu, która natychmiast zawiadomiła policję i poszła w ślad za sprawczynią włamania, informując, gdzie aktualnie się znajdują. Na miejsce zostali skierowani stróże prawa z bielskiej dwójki oraz przewodnik policyjnego psa tropiącego. Zatrzymali oni wskazaną przez świadka kobietę oraz odzyskali skradzione mienie - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

22-latka została doprowadzona do komisariatu, gdzie usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. O jej dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.