bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 lipca 2021
  • 25 lipca 2021
  • wyświetleń: 12566

Finał policyjnego pościgu w korycie rzeki Biała. Dwie osoby zatrzymane!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W czwartek, 22 lipca około godziny 17.30 na jednej z ulic Wilkowic, kierowca Fiata Punto nie zatrzymał się do kontroli. Rozpoczął się pościg, który zakończył się na ul. Grabecznik w Wilkowicach (tuż przy granicy z Bystrą pod drogą ekspresową S-1). Zatrzymano dwie osoby.

Reklama

Finał policyjnego pościgu w Wilkowicach - 22.07.2021 · fot. Bielskie Drogi


30-letni kierowca porzucił samochód pod wiaduktem drogi ekspresowej i rozpoczął pieszą ucieczkę. Po chwili został zatrzymany. W pojeździe znajdowała się 26-letnia pasażerka. Niezabezpieczony Fiat Punto stoczył się do koryta rzeki Biała. Kobiecie nic się nie stało.

Jak wstępnie ustalili policjanci 30-latek był trzeźwy. Zostanie mu pobrana krew do analizy pod kątem środków odurzających. Uciekał ponieważ nie miał prawa jazdy. Być może to nie jedyny powód ucieczki. Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić, przy pasażerce znaleziono narkotyki. Obie osoby zostały zatrzymane.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj