Wiadomości
- 21 lipca 2021
- 23 lipca 2021
- wyświetleń: 4995
"Kino letnie" na stoku Dębowca. Dziś seans „Dżentelmenów”
Za nami:
Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz bielski ZIAD zapraszają na "Kino letnie". Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 23 lipca na stoku Dębowca, obok dolnej stacji Kolei Linowej "Dębowiec" przy ul. Karbowej.

Od godziny 20.45 do 21.00 wyświetlane będą filmy Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej - "Syzyf" oraz "Sztandar". O godzinie 21.00 rozpocznie się projekcja filmu "Dżentelmeni".
W przypadku deszczowej pogody "Kino letnie" zostanie przeniesione do namiotu obok Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej. W pobliżu zostanie ustawiony ogródek piwny ze strefą gastronomiczną oraz plac zabaw z atrakcjami dla dzieci.

ZOBACZ TAKŻE
28 czerwcaDębowiec Letnią Porą - rodzinny piknik na Dębowcu w Bielsku-Białej
Sezon zimowy na stoku Dębowca zakończony. Rekordowy czas na śniegu i tysiące wspólnych chwil
Świetne warunki na stoku Dębowca mimo wysokich temperatur. BBOSiR zaprasza
Radny chce dużego napisu „Bielsko-Biała” w centrum miasta. Instalacja ma być nową wizytówką
Bezpieczny Szlak z Ratownikami GOPR powstał na Koziej Górze. Nowa ścieżka edukacyjna w górach
Willa Bartelmussa może zostać sprzedana z 70% bonifikatą. Miasto liczy na ratunek dla zabytku
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









