bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2021
  • 25 lipca 2021
  • wyświetleń: 38852

Nocna akcja ratunkowa w Kozach. Wygrana walka o życie dziecka!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

We wtorek, 20 lipca kilkanaście minut przed godziną 23.00 służby ratunkowe otrzymały informację o nagłym zatrzymaniu krążenia u dziecka przy ulicy Marzeń w Kozach. Dramatyczna akcja ratownicza zakończyła się sukcesem.

Reklama

Akcja ratownicza w Kozach - 20.07.2021 · fot. sid / bielsko.info


Na miejscu interweniowali strażacy z JRG-1 w Bielsku-Białej, OSP Kozy i ratownicy medyczni z Bielskiego Pogotowia Ratunkowego. Na pomoc wezwano załogę śmigłowca LPR (Ratownik 6 z Krakowa). Maszyna wylądowała na pobliskiej ulicy Rolnej.

Około 4-letni chłopczyk nagle stracił funkcje życiowe. Na szczęście dziecko udało się uratować. Mały pacjent trafił karetką pogotowia ratunkowego do Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Jego stan się ustabilizował. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wrócił do bazy w podkrakowskich Balicach.

W sieci pojawiły się komentarze, że zatrzymanie funkcji życiowych dziecka było następstwem pogryzienia przez wilki. Nic takiego nie miało miejsca.

Loading...

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj