bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 września 2012
  • wyświetleń: 1561

38-latek groził domowniczce

Policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który włamał się do mieszkania swojej byłej konkubiny przy ul. Sikornik w Bielsku-Białej. Zatrzymany odpowie także za groźby karalne kierowane wobec właścicielki mieszkania i znieważenie interweniujących policjantów, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

Sprawca wypchnął okno w mieszkaniu na parterze, w którym kilka miesięcy wcześniej zamieszkiwał wspólnie ze swoją byłą konkubiną i przedostał się do środka. Nie spodziewał się, że w domu przebywa właścicielka. Kiedy ją zobaczył, zaczął grozić wystraszonej kobicie śmiercią.

Sąsiedzi wezwali na miejsce policjantów, którzy szybko obezwładnili awanturnika. Widok umundurowanych stróżów prawa nie zrobił na nim jednak większego wrażenia. Sprawca szarpał się, wyrywał i znieważał policjantów słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe, narażając się na kolejne zarzuty.

Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi przeszło 2 promile alkoholu. Mężczyzna usłyszał zarzuty przestępstw, za które grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.